Наем на Duotts C29 за куриери в Полша
29 цола за полските павета

Наем на Duotts C29 за куриери в Полша

Duotts C29 е туристически е-байк с 29-цолови колела, 21 предавки Shimano и батерия 48 V 15 Ah. С асистента на педалите изкарва 80–100 км — стига за дълга смяна и за пътя обратно до квартирата.

Към цените и условията
Duotts C29

Цена за наем на Duotts C29

Седмичен наем

от zł 200 / седмица
Наемът е срещу депозит

Депозит

връща се, когато предадеш транспорта

200 zł
Не е нужно да даваш цялата сума наведнъж — депозитът може да се внася на вноски.
Може да го изкупиш

Цената включва

Планово обслужване безплатно

преглед и диагностика

Ремонт без доплащане

освен щети при ПТП

Резервен велосипед или скутер

докато твоят е в ремонт

Опция за изкупуване

вноските за наем се зачитат

Помощ 24/7

на линия денем и нощем

Допълнителни опции

Оборудвай се за цялата смяна

Към велосипеда можеш да добавиш аксесоари за по-безопасна и по-удобна работа. Вземи само това, което наистина ти трябва.

Безопасност

Видим и защитен на пътя

Комфорт

Удобно при всяко време

Готов за старт

Всичко нужно в комплекта

Оборудвай се за цялата смяна

Какво можеш да поръчаш допълнително

Каска

Каска

Велосипедна каска за безопасност по време на работа.

Ръкавици за кормилото

Ръкавици за кормилото

Сигурен захват в дъжд и студ.

Стойка за телефон

Стойка за телефон

Отворена или затворена, със защита от дъжд.

Маншони за спирачките

Маншони за спирачките

Пръстите не замръзват през зимата.

Зарядно за телефон

Зарядно за телефон

Телефонът не угасва посред поръчка.

Ръчка за газ

Ръчка за газ

Плавно управление на скоростта под ръка.

Отключване на велосипеда

Отключване на велосипеда

Бърз достъп без излишни действия.

Аларма

Аларма

Допълнителна защита срещу кражба.

Втора батерия

Втора батерия

Повече километри — повече поръчки.

Трета батерия

Трета батерия

Максимален пробег за дълги смени.

Термочанта

Термочанта

Пази поръчките за Glovo, Wolt, Uber Eats, Bolt Food и Stuart топли или студени.

Защо куриерите карат C29

Голямо колело, 21 предавки и батерия, която се вади — без излишни екстри.

Пик 750 W, 65 Нм

Пик 750 W, 65 Нм

Номинално 250 W по правилата на ЕС, а при тръгване и по баир моторът дава до 750 W.

Сваляема батерия 720 Wh

Сваляема батерия 720 Wh

Вадиш я и я зареждаш в стаята за 6–8 часа, без да качваш колелото по стълбите.

21 скорости Shimano

21 скорости Shimano

Лека предавка за баир с пълна чанта, тежка — за равния булевард.

Колела 29 цола

Колела 29 цола

Голямото колело минава през паветата и трамвайните релси, без да те хвърля встрани.

Технически данни

Мощност на мотора
250 / 750 W
Въртящ момент
65 Н·м
Батерия
48V 15Ah
Пробег с едно зареждане
80–100 км
Максимална скорост
25 км/ч
Макс. товароносимост
150 кг
Duotts C29 даде дефект?
Сервиз и ремонт

Duotts C29 даде дефект? Поправяме в собствена работилница

Сменяме накладки, настройваме дерайльора на 21-те скорости и оправяме последствията от падане в собствения ни сервиз. Приемаме и частни велосипеди, не само нашия парк.

Оригинални резервни части

Опитни механици

Бърз ремонт

Решение за твоя случай

Към сервиза

Мнения за Duotts C29

Карам между Мокотов и Воля по няколко пъти на смяна. С пълна чанта на гърба 65-те Нм се усещат на всеки светофар, а вечер батерията още показва две чертички.

П
Пламен А.
Куриер Uber Eats, Варшава

По Пьотърковска има къси участъци с павета — 29-цоловото колело ги минава спокойно. На по-малко колело ме тресеше, тук не.

Е
Емил Б.
Куриер Bolt Food, Лодз

Живея на шестия етаж без асансьор. Качвам горе само батерията, колелото стои заключено в мазето.

Я
Яна Г.
Куриерка Wolt, Гданск

През януари пробегът падна към 40 км и при дълга смяна се връщах да зареждам. Лятото пак си карам по 70 км, но зимата трябва да се планира.

Р
Росен В.
Куриер Glovo, Вроцлав
0+
Превозни средства в парка
0+
Куриери излизат всеки ден
0
Години на полския пазар

Въпроси за Duotts C29

Трябва ли ми шофьорската книжка от България?
Не. С ограничение 25 км/ч и асистент на педалите C29 се води велосипед, затова книжка не ти трябва. Ако по-късно минеш на скутер, българската ти книжка важи в Полша без подмяна.
Какви документи трябват на гражданин на ЕС?
Стига ти лична карта или паспорт плюс полски адрес, а депозитът е 200 zł. Останалото уточняваме при подписването на договора.
За колко време се зарежда батерията?
Пълното зареждане отнема 6–8 часа на стандартен контакт. Батерията се вади, така че колелото може да остане долу.
Мога ли да изкупя C29, ако остана по-дълго?
Да. Част от вече платения наем се приспада от цената при изкупуване, а графикът уточняваш с мениджъра.

Пробвай Duotts C29 безплатно

Отбий се в клона, качи се и направи едно кръгче. Нищо не подписваш — решението е твое и може да почака.

Още модели в наличност

Може друг вариант от парка ни да ти пасне повече

Eahora Romeo Pro 2026

Eahora Romeo Pro

Подробности
Мощност
1200 / 1600 W
Пробег
113–180 км
Скорост
45 км/ч
от 299 zł / ден
Eahora Juliet 2026

Eahora Juliet

Подробности
Мощност
1000 / 1200 W
Пробег
125–193 км
Скорост
45 км/ч
от 299 zł / ден
LookRoad L20 PRO 2026

LookRoad L20 PRO

Подробности
Мощност
2000 W
Пробег
250 км
Скорост
70 км/ч
от 299 zł / ден
BezProblemSitePL
Консултант Онлайн

Като пишеш тук, се съгласяваш данните ти да се обработват съгласно Политиката за поверителност